Newsy

Ala|Zastary prezentują winyl JUTRO

Portal Winylowy
Portal Winylowy
16.03.2021
Ala Boratyn i Jakub Sikora to piosenkowy duet, który łącząc tradycję rodzimego popu ze współczesnym r'n'b, lo-fi elektroniką i hip-hopem tworzy nową jakość w polskojęzycznej muzyce rozrywkowej. Płyta została wydana pod patronatem Psychosondy.

Ala|Zastary prezentują swój debiutancki album „JUTRO?” na limitowanych 180-gramowych winylach. Premiera analogowych płyt w trzech kolorach z nowym masterem, bonusami i dodatkami miała miejsce 12 marca. Duet wydaje we własnym wydawnictwie - Postaranie we współpracy z J.Sikora Turntables – producentem hi-endowych gramofonów i ramion gramofonowych.

Alicja Boratyn, od najmłodszych lat znana szerszej publiczności, w 2007 roku wydała swój debiutancki album „Higher". Jakub Sikora to m.in. założyciel zespołu Crab Invasion. Oprócz projektu ALA|ZASTARY oboje udzielają się w zespole New People. Poprzednie single Ala|Zastary spotkały się z ciepłym medialnym przyjęciem. Duet znalazł się w gronie finalistów plebiscytu Gazety Wyborczej – "Sanki 2018". Płyta "Jutro?" została doskonale oceniona przez fanów i krytyków muzycznych, zespół zadebiutował albumem w maju 2020. 

Link do zakupu: https://alazastary.bandcamp.com/merch 

info prasowe 

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.