Newsy

Duże zmiany w AC Records

Portal Winylowy
Portal Winylowy
08.05.2020
Od połowy maja płyty AC Records będą dostępne w wielu zakątkach świata. Wytwórnia rozpoczyna właśnie współpracę z FezzAudio, które swoją sieć sprzedaży posiada m.in. w USA, Japonii, Skandynawii czy Singapurze. Tam właśnie będzie można nabyć winyle i CD z logotypem AC Records. Najbliższy czas to także praca nad nową strategią dystrybucyjną, dlatego do września zostanie wstrzymana sprzedaż naszych płyt na oficjalnej stronie wytwórni. Psychosonda jest patronem prasowym płyt AC Records.

Mówi Adam Czerwiński - twórca AC Records: 

Bardzo dziękuję za olbrzymie zaufanie, którym mnie obdarzyliście w ostatnim roku. To właśnie dzięki Wam nasza działalność nabrała takiego tempa. To także zasługa licznych bardzo pozytywnych recenzji w mediach w Polsce i na świecie oraz wyróżnień na imprezach i targach branżowych. Doskonałe brzmienie, świetny materiał czy ekskluzywne wydania - takie sygnały bardzo często do mnie docierały i były ważnym paliwem do udoskonalania formuły mojego wydawniczego działania. 

W ciągu najbliższych kilku miesięcy - oprócz kwestii światowej dystrybucji - będą trwały także prace nad ubogaconą koncepcją wydawniczą kolejnej serii AC Records. Dotychczas wydaliśmy osiem tytułów. Mam mnóstwo świetnego materiału do opublikowania i jestem przekonany, że zadowoli on nawet najbardziej wybrednych melomanów i audiofilii. Trwają rozmowy, prace w studio oraz ustalanie wizji z twórcami. Już teraz wiem, że niektóre tytuły na pewno wytworzą sporo pozytywnego fermentu.

W związku z nakreślonymi wyżej okolicznościami postanowiliśmy chwilowo wstrzymać sprzedaż naszych płyt na polskim rynku. Wraz z nową strategią dystrybucyjną i dopracowaną polityką cenową wydawnictwa AC Records będą dostępne na naszej stronie od września. W okolicach połowy sierpnia będzie można wyrazić chęć do przystąpienia do klubu płytowego. Jeśli ktoś już teraz jest zainteresowany szczegółami, proszę o kontakt. 

Nie byłbym sobą, gdybym cały czas nie wykorzystywał nadarzających się możliwości wzbogacenia propozycji AC Records. Dlatego już niebawem na mojej stronie pojawią się… kasety magnetofonowe. To tak w ramach osłody nadchodzących zmian. Jazz z kaset potrafi zabrzmieć naprawdę dobrze ;-)

Zobacz oficjalną stronę AC Records

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.