Newsy

Niedługo premiera płyty Greta Van Fleet

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa
03.07.2023
Premiera niecierpliwie wyczekiwanego albumu „Starcatcher” już 21 lipca. Teraz zespół prezentuje kolejny singiel „The Falling Sky” oraz nagranie występu z marcowego koncertu w Sacramento.

– Niezachwiany wojownik prowadzący niekończącą się i niemożliwą walkę o zbawienie: to elementy symboliki tego konkretnego utworu – wyjaśnia gitarzysta Jake Kiszka. – W gruncie rzeczy nasz los jest przesądzony, podobnie jak los gwiazd, które spadają z wszechmocnego nieba na ziemię. Filozofia ta znajduje odzwierciedlenie w historii bluesmana na rozdrożu wszechświata.

„The Falling Sky” to kolejny utwór z długo oczekiwanego trzeciego albumu studyjnego zespołu. Wcześniej grupa podzieliła się singlami „Meeting The Master”, „Sacred The Thread” i „Farewell For Now”. Uproxx zauważył: „Meeting the Master” to egzystencjalny singiel, w którym główny wokalista Josh Kiszka wyrusza w duchową podróż.

To podróż, w którą zabierze wielu z nas. Aby uczcić wydanie albumu, w lipcu grupa wyruszy w trasę Starcatcher World Tour. Zacznie od Ameryki Północnej, a jesienią przyjedzie do Europy. W ramach supportu na poszczególnych przystankach zagrają Kaleo, Surf Curse, Mt. Joy i Black Honey.

Tracklista:

1. Fate Of The Faithful

2. Waited All Your Life

3. The Falling Sky

4. Sacred The Thread

5. Runway Blues

6. The Indigo Streak

7. Frozen Light

8. The Archer

9. Meeting The Master

10. Farewell For Now

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.