Newsy

Najlepsze słuchawki świata na PGE Narodowym - Audio Video Show

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa
11.10.2023

Jak brzmią najdroższe słuchawki świata, a jak najlepsze słuchawki bezprzewodowe na świecie? O tym będzie można przekonać się już w ostatni weekend października podczas jubileuszowej, 25. edycji Audio Video Show – największej wystawy sprzętu audio i video w Polsce. Portal Winylowy jest patronem medialnym wydarzenia.

Widowiskowa strefa słuchawek co roku budzi ogromne zainteresowanie gości Audio Video Show - miłośnicy doskonałego brzmienia i nowych technologii mogą "na własnych uszach" przekonać się, jak brzmi każde z prezentowanych urządzeń. Są wśród nich zarówno proste słuchawki za ok. 100 zł, jak i najdroższy dostępny obecnie na światowym rynku model HE 1 - tzw. Orpheusze Sennheiser, których cena sięga 250 tysięcy złotych. Na uczestników wydarzenia czekać będzie sprzęt od ponad 50 producentów słuchawek i akcesoriów odsłuchowych. W przypadku najdroższych albo najpopularniejszych modeli, zgodnie z dobrą tradycją Audio Video Show, obowiązywać będą wcześniejsze zapisy na testy.

Audio Video Show to największa w Polsce i druga w Europie wystawa sprzętu audio i video. Można zobaczyć zobaczyć wszystkie elementy wchodzące w skład domowych systemów audiowizualnych, jak m.in.: zestawy audio, słuchawki, telewizory i projektory. Audio Video Show to jedyne miejsce, gdzie można osobiście posłuchać oraz obiektywnie porównać wiele urządzeń z niemal wszystkich pułapów cenowych. Równolegle z prezentacją sprzętu odbywają się liczne seminaria poświęcone tematyce audio i video oraz koncerty.

Impreza odbędzie się w dniach 27-29 października w trzech warszawskich lokalizacjach: stadionie PGE Narodowy, Hotelu Radisson Blu Sobieski i Hotelu Golden Tulip. W gronie patronów medialnych Audio Video Show jest także Portal Winylowy.

Więcej informacji: www.avshow.pl

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.