Newsy

Kings Of Leon zapowada nową płytę i światową trasę koncertową

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa
23.02.2024

Nagrodzony Grammy, multiplatynowy zespół Kings Of Leon rozpoczyna 2024 r. od wielkich ogłoszeń. Grupa związała się z Capitol Records i to właśnie nakładem tej wytwórni 10 maja ukaże się dziewiąty album zespołu zatytułowany „Can We Please Have Fun”. Zespół zapowiada także trasę koncertową.

Począwszy od 14 sierpnia zespół da 26 koncertów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Za produkcję tournée po Ameryce Północnej odpowiada Live Nation. Zespół szykuje się także do koncertów w innych zakątkach świata. 30 czerwca zespół wystąpi w londyńskim Hyde Parku. Kolejne daty poznamy wkrótce.

Zgodnie z tym co sugeruje tytuł, „Can We Please Have Fun” jest dokumentem przedstawiającym jeden z największych rock’n’rollowych zespołów naszych czasów, który nieustannie próbuje nowych rzeczy i świetnie się przy tym bawi. Nagrany w studiu Dark Horse w Nashville pod okiem Kida Harpoona (Harry Styles, Florence + The Machine) album pokazuje nowe oblicze Kings Of Leon. Zespół z jednej strony wraca na tej płycie do swoich szorstkich początków, ale z drugiej ma do zaoferowania wiele nowego. Fani usłyszą na „Can We Please Have Fun” zespół zjednoczony w wizji i celu, wolny od wszelkich oczekiwań i nagrywający płytę, którą – jak deklarują jego członkowie – zawsze chcieli stworzyć.

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.