Newsy

Trwa preorder koncertu KNŻ na winylu

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa
07.03.2022
Winylowa wersja albumy "Występ" Kaenżetu, który został wydany po raz pierwszy w 2002 roku, trafił do sprzedaży w piątek 4 marca i będzie dostępny tylko przez dwa tygodnie, do 18 marca. Do tego wytwórnia SP Records zaprasza fanów do specjalnej akcji!

Kaenżet to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich formacji rockowych, projekt Kazika Staszewskiego. Zespół nie występuje od kilku lat, a fani tęsknią za jego energią i fantastycznymi koncertami. Wytwórnia muzyczna SP Records, wychodząc naprzeciw prośbom fanów, przedstawia winylową reedycję jednego z albumów - "Występu".

"Występ" ukaże się jako potrójny album - w najwyższej jakości tłoczenia 180g i z nowym, analogowym masteringiem. Wydawnictwo dostępne będzie w limitowanym, ręcznie numerowanym nakładzie w dwóch kolorach: pomarańczowym i czarnym. Po raz kolejny wysokość nakładu ustalą sami kupujący - płyta będzie sprzedawana tylko przez określony czas, tj. od 4 do 18 marca. Po tym terminie nie będzie możliwości zakupu albumu. Dostępne będą również koszulki i bluzy inspirowane okładką płyty, a także kasety magnetofonowe.

Z okazji preorderu wytwórnia SP Records zaprasza fanów, którzy towarzyszyli Kazikowi Na Żywo przez niemal 20 lat działalności. Apelują: pomóżcie nam zapełnić archiwum KNŻ! Szukamy zdjęć z koncertów, spotkań z zespołem, każdej fotki dokumentującej związek fanów z zespołem. Wystarczą nam skany lub wyraźne "zdjęcia zdjęć". Fotografie trafią do wnętrza poligrafii winyla "Występ" - to szansa, by przejść do historii polskiej fonografii :)

Drodzy fani, zaglądajcie do swoich archiwów, przejrzyjcie rodzinne albumy! SP Records czeka na Wasze fotki ze wszystkich lat działalności Kazika Na Żywo! Zdjęcia można przesyłać do 18 marca na adres sprecords@sprecords.com.pl.

To jednak nie koniec niespodzianek związanych z "Występem" - bądźcie zatem czujni!

Preorder "Występu" dostępny do 18 marca znajdziecie na stronie SP Records

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.