Newsy

Kupuj taniej z Psychosondą: kultowy grunge taniej o 25%

Portal Winylowy
Portal Winylowy
21.05.2019
Majowa odsłona naszej akcji "Kupuj taniej z Psychosondą" z pewnością poruszy miłośników grunge'u. Przygotowaliśmy aż 25% rabat na 3 wybitne albumy: "Dirt" oraz "MTV Unplugged" Alice in Chains oraz "Above" Mad Season.

Aby kupić w promocyjnej cenie poniższe tytuły, wystarczy przejść do sklepu Winylownia (link: tutaj) oraz podczas zakupów wpisać kod rabatowy: psychosonda. Tylko teraz poniższe kanoniczne wręcz albumy są tańsze o 25%!

Alice In Chains - Dirt

Jeden z najważniejszych grunge'owych albumów i jedna z najważniejszych płyt lat 90-tych. Dla wielu opus magnum Alice in Chains, ale to akurat kwestia gustu. Bez wątpienia jest to niezwykle przejmujący album rockowy. Dlaczego? "Dirt" to spójna całość, która powala kunsztem muzycznym, ale również wciąga nas w ten cały "brud". Jest to swoisty pamiętnik narkomana, osoby zmagającej się z codziennym bólem i depresją, pogrążonego w smutku, bez perspektyw na lepsze jutro. Nie jest to łatwa i lekka płyta, niemniej jednak trzeba mieć ją w swojej kolekcji.

Alice in Chains - MTV Unplugged 

Jeden z najlepszych koncertów z cyklu MTV Unplugged, zapis przejmującego koncertu Alice in Chains ze Stanleyem. Wykończony walką z nałogiem Layne wraz z Cantrellem i kolegami stworzył niesamowity klimat, którego nie da się powtórzyć. Można powiedzieć, że jest to symboliczne pożegnanie wokalisty z zespołem i fanami. Warto ten koncert zobaczyć również w wersji DVD, aby w 100% poczuć smutek, a jednocześnie niesamowitą magię, którą ma ten występ.

Mad Season - Above

Muzycy m.in. Pearl Jam i Alice In Chains... Supergrupa? Tak mówi się o albumie "Above" nagranym przez Mad Season. Nie jest to album w 100% grunge'owy, bardziej bluesowo-rockowy, alternatywny. Można się spierać o gatunek, ale wartości artystyczne nie pozostawią wątpliwości. Zespół niesamowitych muzyków stworzył doskonałą porcję muzyki, jednak narkotyki napisały dalszą, tragiczną historię. W 1998 umiera John Baker Saunders (basista) w 2001 Layne Stanley, co rozwiewa plany o kolejnych wydawnictwach. Na "Above" mamy do czynienia z kawałkiem historii lat 90-tych oraz potężnymi emocjami. Totalne must have dla każdego fana rocka.

Każdą z tych płyt możecie teraz kupić o 25% taniej w sklepie Winylownia. 

Przejdź do sklepu i promocyjnie kup płyty. | kod rabatowy: psychosonda 

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.