Newsy

Trwa preorder płyty Strachów na Lachy „!TO!”

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa
05.02.2022
Wytwórnia SP Records, w związku z licznymi prośbami fanów, przedstawia reedycję „!TO!” na winylu. Będzie to wydanie jednopłytowe (1x180 gram), w dwóch wersjach kolorystycznych - zielonej (transparentnej) i niebieskiej (transparentnej). Wydawnictwo przygotowano w nowym, analogowym masteringu, dzięki czemu uzyskano świetne, przestrzenne brzmienie.

Nakład będzie limitowany, ale jego liczbę ustalą sami kupujący - płyta będzie dostępna w sprzedaży w ograniczonym czasie! "!TO!" można zakupić wyłącznie do 10 lutego do godziny 11:59! Po tym terminie nie będzie możliwości zakupu albumu. Ten model sprzedaży, od ponad roku praktykowany przez wytwórnię SP Records, spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem wśród fanów.

Dla miłośników analogowego brzmienia pojawią się także kasety magnetofonowe, również dostępne w przedsprzedaży. Nośnik ten w ostatnich latach niezwykle zyskuje na popularności, nie tylko wśród kolekcjonerów.

Preorder na stronie sklepu SP Records - www.sprecords.pl

Strachy Na Lachy to formacja powołana w 2001 roku przez Grabaża i Kozaka, założycieli Pidżamy Porno. Pierwszy skład uzupełnili basista Lo i gitarzysta Mariusz Nalepa. Formacja przez niemal 20 lat istnienia wydała osiem albumów studyjnych, ma na koncie także kompilację i DVD koncertowe. Niektóre z utworów, jak "Dzień dobry, kocham Cię" czy "Piła Tango" stały się absolutnymi przebojami, a Strachy na Lachy z powodzeniem koncertują do dziś. Niemal każde ich wydawnictwo zyskało status Złotej Płyty.

Najnowszy ich album, "Piekło", ukazał się jesienią 2021 roku.

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.