Newsy

Technics i Automobili Lamborghini łączą siły

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa
10.05.2024

Technics ogłasza wprowadzenie na rynek modelu SL-1200M7B, który powstał we współpracy z Automobili Lamborghini. SL-1200M7B to specjalna edycja oparta na modelach przeznaczonych dla DJ-ów, SL-1200MK7/SL-1210MK7 z serii gramofonów SL-1200, które od lat cieszą się uznaniem i popularnością.

SL-1200M7B sprzedawany będzie w zestawie z płytą winylową zawierającą dźwięki silnika V12 sześciu super sports cars Lamborghini, a także z matą antypoślizgową i naklejkami z ekskluzywnymi wzorami. Sprzedaż gramofonu na całym świecie rozpocznie się w lipcu 2024 r.

Dążenie do emocjonalnego dźwięku, który poruszy serce każdego entuzjasty

Mimo pochodzenia z zupełnie innych rynków, przyglądając się swojej 60-letniej historii, zarówno Automobili Lamborghini, jak i Technics, dzielą podobne wartości w swoich kulturach korporacyjnych. Firmy angażują się w rozwój technologiczny wykorzystując unikalne pomysły, aby zapewnić klientom niezapomniane doświadczenia, a także są bezkompromisowe w podejściu do produkcji.

Dźwięk to kolejny charakterystyczny element obu marek. Z wszechogarniającą euforią zapewnianą przez dźwięki silników Automobili Lamborghini oraz bogatym doświadczeniem słuchowym prezentowanym przez rozwiązania audio od Technics, obie marki starają się opracować brzmienie, które stymuluje klienta.

Ta współpraca narodziła się z podobieństw między koncepcjami marek oraz inicjatywami dotyczącymi tworzenia dźwięku.

Technics dla Automobili Lamborghini SL-1200M7B System gramofonowy z napędem bezpośrednim

Funkcje SL-1200M7B oparte są na modelach SL-1200MK7/SL-1210MK7, podczas
gdy design jest inspirowany kultowym wzorem w kształcie litery Y marki Automobili Lamborghini.

Pomarańczowy, zielony i żółty to kolory SL-1200M7B, oparte na najbardziej ikonicznych barwach super sports cars włoskiej marki motoryzacyjnej.

Osoby, które kupią SL-1200M7B otrzymają ekskluzywny prezent w postaci płyty winylowej, zawierającej potężne dźwięki silnika i jazdy sześciu różnych modeli Lamborghini z silnikiem V12, specjalnie nagrane na potrzeby tego projektu:

  • 400GT 2+2

  • Miura SV

  • 25th Anniversary Countach

  • Diablo 6.0 SE

  • Murciélago LP 640

  • Revuelto

Sam winyl to dysk z grafiką przedstawiającą oponę jednego z najnowszych modeli Lamborghini, Revuelto. Klienci mogą cieszyć się dźwiękami silnika, podczas gdy opona kręci się na górze gramofonu.

Osoby, które kupią SL-1200M7B otrzymają również matę antypoślizgową oraz dwie naklejki: z logo Automobili Lamborghini oraz z logo Technics.

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.