Newsy

23. edycja Audio Video Show 2019 w ten weekend

Barbara Różańska
Barbara Różańska
07.11.2019
8 listopada w samo południe rusza 23. edycja Audio Video Show w Warszawie. Gośćmi wydarzenia będą m. in. Lech Janerka, Bartosz Dziedzic, Krzesimir Dębski, Natalia Przybysz, a także osobistości ze świata dziennikarstwa muzycznego.

Audio Video Show w Warszawie to nie tylko 200 wystawców prezentujących najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w branży, ale również spotkania z artystami i dziennikarzami, koncerty oraz warsztaty.

Podczas tegorocznej edycji Lech Janerka opowie Piotrowi Metzowi o swoim najnowszym singlu „Om” oraz o procesie tworzenia i nagrywania utworów, Marek Niedźwiedzki przedstawi szóstą część „Muzyki Ciszy” a Krzesimir Dębski zaprezentuje album „Grooveoberek” nagrany wspólnie z Marcinem Wądołowskim, Piotrem Lemańczykiem oraz Adamem Czerwińskim (Psychosonda jest patronem prasowym wydawnictw AC Records). 

Dla śledzących najnowsze trendy dotyczące branży winylowej czekają warsztaty WM Fono: „Winyl i CD – najnowsze trendy na rynku nośników fizycznych” oraz spotkanie z Adamem Czerwińskim z AC Records w ramach warsztatów HighFidelity: „Analogowa taśma vs Test Press vs LP". 

Warto dodać, że po raz pierwszy w historii Audio Video Show zostanie udostępniona scena, na której będą odbywać się koncerty na żywo młodych artystów takich jak: Arek Kłusowski, Hash Cookie, Karolina Czarnecka, Limboski, Olga Polikowska, Sanah, Stach Bukowski, Swiernalis oraz Tappahall.

Audio Video Show  

Audio Video Show to największa w Polsce i druga co do wielkości wystawa sprzętu audio i video w Europie. Mamy na niej możliwość osobistego wypróbowania prezentowanego sprzętu oraz obiektywnego porównania urządzeń niemal z każdej półki cenowej. Impreza organizowana jest w lożach VIP Stadionu Narodowego oraz apartamentach i salach konferencyjnych warszawskich hoteli: Radisson Blu Sobieski oraz Golden Tulip.

Szczegółowy program imprezy na stronie AVS 2019.

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.