Newsy

"AFR AI D" - Mariusz Duda prezentuje nowy album

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa
21.11.2023

"AFR AI D" - solowy album Mariusza Dudy, lidera formacji Riverside i Lunatic Soul - jest już dostępny w regularnej sprzedaży.

Każdy z nas czegoś się boi. Zwłaszcza w dzisiejszych trudnych i niepewnych czasach. Każdy z nas zmaga się ze swoimi demonami. Ze swoimi lękami. Raczej się ich nie pozbędziemy. Ale możemy nauczyć się z nimi żyć. Możemy nabierać do nich dystansu. Możemy też sprawiać, że nie będą dominowały naszego życia. O tym przede wszystkim jest album „AFR AI D". O oswajaniu naszych koszmarów - mówi Mariusz Duda o swoim solowym, elektronicznym projekcie.

„AFR AI D" to koncept album zainspirowany tematem lęku przed sztuczną inteligencją. Tym razem na albumie dominuje elektronika, której zdecydowanie bliżej jest do rocka, a na płycie pojawiają się także gitarowe solówki. Album promowały cztery single: "Embracing The Unknown", "Bots' Party", "I Love To Chat With You" oraz "Good Morning Fearmongering".

Posłuchaj:

Materiał zrealizowany został w warszawskim Studiu Serakos, przez Magdę i Roberta Srzednickich, a zmasterowany został przez Roberta Szydło. Mariusz Duda sam zagrał na wszystkich instrumentach, z wyjątkiem gitary elektrycznej, na której gościnnie udzielił się Mateusz Owczarek. Za szatę graficzną odpowiada stale współpracujący przy tym projekcie niemiecki ilustrator Hajo Müller.

Album jest dostępny w wersji CD, na 180. gramowym winylu oraz na kasecie magnetofonowej. Wszystkie wersje można nabyć na stronie producenta - wytwórni Mystic Production.

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.