Newsy

Ariana Grande zapowiada premierę nowego albumu

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa
22.01.2024

Znamy już szczegóły dotyczące premiery długo wyczekiwanego przez fanów siódmego albumu studyjnego Ariany Grande. Krążek „eternal sunshine” ukaże się 8 marca i jest już dostępny w przedsprzedaży.


Ariana Grande zaprezentowała już pierwszy singiel z nowego albumu. Utwór „yes, and?” został napisany przez artystkę wspólnie z Maxem Martinem i Ilyą Salmanzadeh. Ukazał się też klip w reżyserii Christiana Breslauera:

Utwór zadebiutował na #1 Spotify Global Chart i okazał się najlepszym debiutem Ariany Grande w Spotify w dotychczasowej karierze. Znalazł się też na szczycie Apple Music Top 100 Global, a klip na #1 YouTube Trending for Music.

„yes, and?” wywołało także sensację w mediach i wśród fanów. Oto, co czytamy o piosence w mediach:

Chwytliwy utwór zainspirowany dance-popową produkcją z końcówki lat 80. jest jeszcze lepszy za sprawą niezachwianej pewności siebie Grande i tego, jak dobrze artystka czuje się we własnej skórze – Billboard

„yes, and?” to banger – NYLON

Elegancki, kolorowy i wciągający – PAPER

Klasyczny hit Ariany Grande z zaczepnym tekstem, brzmieniem inspirowanym disco i house’owym bitem, który z pewnością natychmiast zagości w twojej głowie – V Magazine

Utwór gotowy na podbój radia i parkietów. Ariana wciąż to ma! – Variety

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.