Newsy

Blenders i ich debiutancka płyta „Kaszëbë” na Record Store Day Black Friday

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa
26.11.2021
Album ukaże się w sprzedaży 26 listopada na Record Store Day Black Friday w wybranych niezależnych sklepach muzycznych. Psychosonda jest partnerem Record Store Day w Polsce.

Kaszëbë” ukazuje się na winylu po raz pierwszy! I to w bardzo atrakcyjnej formie! Album pojawi się w limitowanej wersji 300 egzemplarzy jako dwupłytowe wydanie (splatterowe różowo-żółte płyty 180g) w drukowanych kopertach wewnętrznych i najbardziej kolorowym gatefoldzie na rynku! Winylowe wydanie „Kaszëbë” jest także wydaniem jubileuszowym, bowiem w ten sposób zespół świętuje XXX-lecie istnienia! Dodatkowo „Kaszëbë” pojawi się także w formie kasety! Jej nakład także jest limitowany, tym razem do 100 egzemplarzy.

„Kaszëbë” to pierwszy album zespołu Blenders wydany w 1995 roku. Debiut został bardzo ciepło przyjęty zarówno przez krytyków, jak i publiczność, co zaowocowało nominacją do nagrody Fryderyki 1995 w kategorii Fonograficzny Debiut Roku.

Jakie dodatkowo płyty są w sprzedaży w ramach RSD Black Friday? Zobacz pełną listę: https://recordstoredaypolska.com/plyty-rsd

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.