Newsy

Bruce Dickinson zapowiada nowy solowy album i trasę koncertową

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa
22.09.2023

Po 19 latach od wydania poprzedniego solowego albumu Bruce Dickinson powraca z nową płytą "The Mandrake Project". Premiera wydawnictwa oraz promująca je trasa koncertowa zaplanowane są na rok 2024.

Jeden z najbardziej uznanych heavymetalowych wokalistów wszech czasów zapowiada wydanie nowego albumu solowego w pierwszej połowie 2024 roku we współpracy z wytwórnią BMG. “The Mandrake Project” jest owocem ponownego spotkania Dickinsona ze swoim wieloletnim muzycznym współpracownikiem, producentem Royem Z. “The Mandrake Project” będzie siódmym solowym albumem w karierze frontmana Iron Maiden i pierwszą płytą wydaną przez niego od czasu premiery “Tyranny Of Souls” z 2005 roku.

Dickinson wyjaśnia: Ten album był dla mnie bardzo osobistą przygodą i jestem z niego ekstremalnie dumny. Roy Z i ja planowaliśmy napisać i nagrać tę muzykę od wielu lat. Jestem bardzo podekscytowany faktem, że wreszcie ludzie ją usłyszą. Jestem tym bardziej szczęśliwy, że niebawem ruszam w drogę z tym niesamowitym zespołem, który stworzyliśmy i powołaliśmy do życia. Planujemy zagrać tyle koncertów, ile to będzie możliwe, w tylu miejscach, ilu się uda i dla tylu osób, ilu tylko zdołamy! A co do “The Mandrake Project”.... niebawem wszystko zdradzimy!

Znamy już miejsca i terminy pierwszych koncertów promujących album: Bruce Dickinson z zespołem zagrają w Meksyku i Brazylii w kwietniu i maju 2024 roku. Kolejne daty będą ogłaszane na bieżąco.

Bruce Dickinson - The Mandrake Project Tour 2024:

  • 18 kwietnia - Diana Theater, Guadalajara, Mexico

  • 20 kwietnia – Pepsi Theatre, Mexico City, Mexico

  • 24 kwietnial – Live Curitiba, Curitiba, Brazil

  • 25 kwietnia – Pepsi On Stage, Porto Alegre, Brazil

  • 27 kwietnia – Opera Hall, Brasilia, Brazil

  • 28 kwietnia – Arena Hall, Belo Horizonte, Brazil

  • 30 kwietnia – Qualistage, Rio De Janeiro, Brazil

  • 02 maja – Quinta Linda, Ribeirao Preto, Brazil

  • 04 maja – Vibra, Sao Paulo, Brazil

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.