Newsy

Co Winylownia poleca na święta?

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa
08.12.2023

Świąteczne przeboje w wykonaniu wielkich gwiazd muzyki są nierozłącznym elementem bożonarodzeniowego klimatu. Współpracujący z nami sklep Winylownia przygotował dla swoich klientów przegląd najciekawszych propozycji w mocno obniżonych cenach.

Nic tak nie dodaje atmosfery spotkaniu, jak analogowe brzmienia wprost z jakościowych winyli. Płyty w formacie LP z zestawieniem świątecznych piosenek pozwalają cieszyć się towarzystwem najbliższych przy dźwiękach kultowych utworów. Muzyka świąteczna to świetny pomysł na urozmaicenie uroczystej kolacji z rodziną czy organizację przyjemnego wieczorka ze znajomymi w okresie bożonarodzeniowym.

Płyta winylowa jako prezent świąteczne

Płyty winylowe na święta to również dobry pomysł na upominek na mikołajki lub pod choinkę. Taki prezent podoba się kolekcjonerom winyli i miłośnikom analogowych dźwięków. W tej roli polecamy szczególnie bożonarodzeniową składankę Michael Bublé dostępną w świątecznym wydaniu. Jeśli chcesz mieć przy sobie dźwięki, łapiące za serce i wywołujące najmilsze wspomnienia, sprawdź ofertę ponadczasowych hitów dostępnych na świątecznych płytach winylowych. Wybierz coś dla siebie lub dla Twoich bliskich - informuje nas Winylownia.

Oprócz świątecznych klasyków, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością, ekipa Winylowni poleca także nowości z 2023 roku. Obrodził on bowiem w premierowy materiał tak wyjątkowych artystów, jak The Rolling Stones czy The Beatles. Warto również pamiętać, że nic tak nie cieszy miłośników winyli jak ekskluzywne boxy premium znajdowane pod choinką.

Zobacz polecane przez Winylownię płyty na Święta Bożego Narodzenia.

Chcesz wręczyć płytę winylową w prezencie bliskiej osobie? Specjalnie dla Was Winylownia przygotowała też listę 100 płyt polecanych na prezent. Sprawdź tutaj.

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.