Newsy

"Tam, gdzie mieszkają bajki 2" - wyjątkowe słuchowisko na winylu

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa
06.12.2023

Pierwsze od 30 lat na polskim rynku słuchowisko dla dzieci nagrane na płycie winylowej: "Tam, gdzie mieszkają bajki 2” to bajka muzyczna dla dzieci z udziałem gwiazd polskiej sceny aktorskiej.

Oryginalne, pobudzające wyobraźnię bajki zabiorą Was w odległe zakątki naszej planety. Porywająca muzyka przywołuje klimaty dzikiej Afryki, tajemniczej Indonezji i innych egzotycznych miejsc. Piękne wydanie w bogatej oprawie graficznej, z 24-stronicową książeczką, zachwyca kolorowymi, ręcznie malowanymi ilustracjami autorki bajek, Urszuli Bartos.

Na nagraniu usłyszycie głosy znakomitych polskich aktorów (m.in. Teresy Lipowskiej, Jana Englerta, Macieja Damięckiego, Tomasza Gęsikowskiego, Barbary Kurdej-Szatan), którzy przeniosą Was w ten niezwykły świat. Reżyserem płyty jest Tomasz Gęsikowski, a muzykę skomponowała KARI.

Słuchowisko dostępne jest na CD i winylu. Dwupłytowy album kolekcjonerski to pierwsze słuchowisko wydane na płycie winylowej od prawie 30 lat! Edycja limitowana doskonale sprawdzi się jako prezent. Kod QR dostępny w książeczce płyty przekieruje Was na dysk, na którym będziecie mogli posłuchać dodatkowej, bonusowej bajki w mp3, wydrukować kolorowanki i słowa piosenek.

Przeżyj wraz z nami niezapomniane przygody bohaterów opowieści z dżungli i lasów!

Wydawnictwo dostępne jest na stronie http://www.tambajki.pl/.

Posłuchaj Piosenki Mistrzów z bajki "Królewska Gra":

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.