Newsy

El Dupa będzie na winylu wraz ze specjalną niespodzianką

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa
17.10.2022
Fani latami prosili, błagali... i jest! "A pudle" EL DUPY na winylu już w sprzedaży! Czas na zamówienia jest tylko do 21 października, a do każdej płyty przygotowano naprawdę wyjątkowy prezent.

"A pudle" to debiutancki album formacji El Dupa wydany po raz pierwszy w roku 2000 i od samego początku będący bestsellerem. Pochodzą z niego takie hity, jak "Natalia w Bruklinie", "Prohibicja". Formacja, współtworzona przez Kazika Staszewskiego i Krzysztofa "Dr Yry" Radzimskiego, od lat nie nagrywa płyt i występuje sporadycznie, a jednak zapisała się w pamięci fanów.

SP Records zapowiada reedycję winylową tej legendarnej płyty.

"A pudle" ukaże się jako podwójny album - w najwyższej jakości tłoczenia 2x180g i z nowym, analogowym masteringiem. Wydawnictwo dostępne będzie w limitowanym, ręcznie numerowanym nakładzie w dwóch kolorach: czarnym i fioletowym. Po raz kolejny wysokość nakładu ustalą sami kupujący - płyta będzie sprzedawana tylko przez określony czas, tj. do 21 października. Po tym terminie nie będzie możliwości zakupu albumu.

Dostępne będą również koszulki i bluzy inspirowane okładką płyty i teledyskiem "Natalia w Bruklinie", a także kasety magnetofonowe.

To nie koniec niespodzianek związanych z tą wyjątkową premierą! Po pierwsze, do każdej płyty dołączona będzie specjalna niespodzianka. Wytwórnia nie zdradza jeszcze, co to będzie, poza informacją, że to przedmiot zabawny i unikatowy. Po drugie, do pierwszego tysiąca zamówień dołączony będzie zupełnie gratis album DVD "El concerto in Duppa" - z zapisem koncertu El Duppy z roku 2010. I wreszcie, po raz pierwszy w sklepie SP Records można zamówić winyl w specjalnej wersji z voucherem świątecznym.

Więcej szczegółów oczywiście na www.sprecords.pl

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.