Newsy

Karolak / Czerwiński "In a Sentimental Mood" ponownie na winylu

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa
10.02.2022
Pierwszy press tego wyjątkowego nagrania rozszedł się bardzo szybko. Dlatego postanowiliśmy - na prośbę wielu słuchaczy - dotłoczyć 500 egzemplarzy tego nagrania na czarnym winylu w numeracji 501-1000 - tłumaczy Adam Czerwiński z AC Records. Psychosonda jest patronem medialnym wydawnictw AC Records.

Nagrany w 2018 album legendarnego pianisty Wojciecha Karolaka i perkusisty Adama Czerwińskiego zawiera porywające wersje standardów jazzowych m.in. „In a Sentimental Mood” Duke’a Ellingtona czy „A Frame for the Blues” Slide’a Hamptona. Muzyka, nagrana na setkę bezpośrednio na 24-śladowy magnetofon Studer w gdańskim studiu Custom 34, wydana w pełnym analogu AAA zachwyca ciepłym i dynamicznym brzmieniem z organami Hammonda w roli głównej.
Tę jakość docenili nie tylko miłośnicy najlepszego brzmienia, ale i dziennikarze oraz specjaliści w Polsce i na świecie. Płyta zdobyła wyróżnienie Big Red Button przyznawane przez miesięcznik High Fidelity oraz została nominowana do nagrody International HIFi Press w kategorii „Best Audiophile Recording” na  wystawie hifi Rocky Mountain Audio Fest w Denver Colorado.

Teraz można ponownie cieszyć się muzyką Wojciecha Karolaka i Adama Czerwińskiego wprost z płyty winylowej. 

Płyta do kupienia w sklepie internetowym AC Records

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.