Newsy

Trzeci singiel z nowego albumu Mariusza Dudy już w sieci

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa
09.11.2023

"I Love To Chat With You" to trzeci singiel z nowego albumu Mariusza Dudy "AFR AI D". Lider Lunatic Soul i Riverside zapowiedział premierę swojego solowego wydawictwa na 17 listopada.

Pomimo intensywnej trasy Riverside promującej opublikowany na początku tego roku album „ID.Entity" Mariusz Duda znalazł czas na nagranie kolejnego albumu solowego. Tym razem wydany on będzie pod imieniem i nazwiskiem artysty. Album nosi tytuł „AFR AI D" i ukaże się już 17 listopada 2023.

Od dziś w YouTube i serwisach streamingowych dostępny jest trzeci singiel promujący płytę "AFR AI D", zatytułowany "I Love To Chat With You". Mariusz Duda mówi o nim: Tytuł to oczywiście nawiązanie do słynnego Chata GPT, który sprawił, że w roku 2023 sztuczna inteligencja weszła do mainstreamu. Jeśli zaś chodzi o muzykę, chciałem, żeby album „AFR AI D" miał swoją... elektroniczną balladę o miłości. Główną jej inspiracją był film „HER" z 2013 roku w reżyserii Spike'a Jonze'a. Podobno miłość niejedno ma imię, ale trochę to przerażające, jeśli ta miłość nazywa się „AI".

Posłuchaj:

Album "AFR AI D" będzie dostępny w wersji CD, na 180-gramowym winylu oraz na kasecie magnetofonowej. Wszystkie wersje można zamówić na stronie wytwórni Mystic Productions.

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.