Newsy

Paulina Lenda & Kruki i Cinemon pod patronatem Psychosondy

Portal Winylowy
Portal Winylowy
17.10.2016

Oprócz recenzowania ciekawych wydawnictw winylowych, z dumą patronujemy płytom, które naszym zdaniem wyróżniają się na polskim rynku muzycznym. Po płycie PM2 Collective logo Psychosondy znajdziecie na okładkach Pauliny Lendy & Kruki oraz Cinemon.

Paulina Lenda & Kruki - „Intro” oraz Cinemon - „Masters of Second-guessing” - to dwie nowości wydawnictwa Winylowo Records, jakie wyszły całkiem niedawno na CD, a już w przyszłym roku ukażą się na LP. W związku z tym, że Psychosonda obie płyty objęła patronatem prasowym, możecie spodziewać się u nas winylowych recenzji.

WYJĄTKOWO DOBRE BRZMIENIA 

Paulina Lenda, wokalistka obdarzona silnym głosem, o wyjątkowo głębokiej barwie wraz z grupą przyjaciół założyła zespół Paulina Lenda & Kruki. Ich muzyka, którą publicznie prezentują od 2015 roku, spotyka się z bardzo dobrym odbiorem. Potwierdzają to liczne nagrody jak chociażby: I miejsce podczas III Międzynarodowego Festiwalu "Blues na Siewierskim Zamku", I miejsce na przeglądzie "SLOT Scena Konkursowa" podczas 1. dnia Slot Art Festival 2016 czy czy II miejsce w II edycji konkursu "Discovered by Good Time Radio" (w kategorii rock/blues).

Niektórzy z was mogą kojarzyć ich z 11 edycji programu muzycznego „Must Be The Music”. Muzykę Lendy & Co. można określić jako rockowo-grungowe brzmienie z elementami bluesa i psychodelii.

Paulina Lenda & Kruki - "Intro" (2016)

Cinemon - "Masters of Second-guessing" (2016)

Płyty do kupienia w sklepie Tomka Olszewskiego Winylowo.

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.