Newsy

Płyty Gramofonowe są już na Ząbkowskiej 6 lat

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa
01.12.2023

2 grudnia 2017 roku oficjalnie został otworzony sklep na Ząbkowskiej 11. Przez 6 lata funkcjonowania Płyty Gramofonowe na stałe zadomowiły na Pradze. Wszystkiego najlepszego od Portalu Winylowego!

Odwiedzili nas między innymi Jan Ptaszyn Wróblewski, Adam Makowicz, Krystyna Prońko, Michał Urbaniak, Hirek Wrona, Wojciech Gąssowski, Zbigniew Namysłowski, Zbigniew Hołdys, Czeslaw Bartkowski, Andrzej Pągowski, Piotr Schmidt, Danuta Błażejczyk, Barbara Kurdej-Szatan, Hanna Banaszak i wielu, wielu innych. Zorganizowaliśmy dziesiątki spotkań z artystami, premiery płyt winylowych. Gościliśmy wystawy zdjęć takich artystów jak Jarek Wierzbicki i Wojciech Mann - mówi Wojtek Kapelko.

Przez te kilka lat odwiedziło nas kilka tysięcy osób. Wielu z Was, klientów zostało naszymi dobrymi kolegami i przyjaciółmi. Odbyliśmy setki rozmów o muzyce. Czasem to my Was inspirowaliśmy, a czasem to Wy pokazywaliście nam muzykę, której nie znaliśmy i kierowaliście nas w nieodkryte muzyczne rejony - kontynuuje.

W dniach 2-3 grudnia zapraszamy na 6 urodziny sklepu na Pradze. Z tej okazji czeka na Was mnóstwo nowych płyt. Będą specjalne promocje dostępne stacjonarnie oraz na plytygramofonowe.pl.

Grudzień to także urodziny Wojtka Kapelki, więc będzie podwójna okazja do świętowania.

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.