Newsy

Tak Brzmi Miasto 2023 - na czym polega kariera?

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa
29.09.2023

Krakowskie Tak Brzmi Miasto zaprasza w dniach 18-19 listopada na kolejną edycję najstarszej konferencji muzycznej i festiwalu showcase'owego w Polsce. W tym roku impreza odkryje przed Wami tajniki kariery.

2023 to dla Tak Brzmi Miasto rok jubileuszowy. 18 i 19 listopada odbędzie się już dziesiąta edycja krakowskiej konferencji i festiwalu showcase’owego dla wschodzących muzyków. Jest co świętować, bowiem na przestrzeni minionej dekady uczestnicy konferencji mieli okazję czerpać wiedzę o biznesie muzycznym od prawie 200 ekspertów i ekspertek z 27 krajów. Wśród poruszanych tematów nie zabrakło promocji, eksportu muzyki, edukacji, finansów, pracy z ludźmi, narzędzi cyfrowych, grania na żywo, szeroko rozumianej współpracy czy sposobów dostania się na festiwale.

W tym roku aktywności konferencyjne skupią się wokół tematu budowania kariery. Młodzi muzycy, muzyczki, przyszli menedżerowie i menedżerki uzyskają odpowiedzi na pytania: jak wybrać najlepszą ścieżkę zawodową, z czym taki wybór się wiąże, jak zaplanować i zbudować karierę tak, by była długotrwała i zrównoważona — by dostarczała zarówno stabilności finansowej, jak i psychicznej. Temat KARIERA to logiczny punkt zbieżny wspomnianych dyskusji z poprzednich lat.

W listopadzie na ok. 250 chętnych czekać będzie ponad 30 aktywności konferencyjnych — paneli dyskusyjnych, wykładów, warsztatów, spotkań jeden na jeden — prowadzonych przez ekspertów i ekspertki branży muzycznej. Na dziesięciolecie zaplanowano dodatkowo wyjątkowe wydarzenia, które będziemy przed Wami sukcesywnie odkrywać.

Dodatkowym elementem konferencji jest tradycyjny festiwal showcase’owy, na którym prezentują się najmłodsi, najczęściej nieodkryci jeszcze artyści. Wśród publiczności znajdują się specjaliści z branży, którzy mogą wesprzeć rozwój ich karier. Wszystko po to, by edukować i sieciować — a w ten sposób budować — polską scenę muzyczną, zadziwiającą co roku wspaniałymi debiutami, które nie raz miały swoje początki właśnie na Tak Brzmi Miasto.

Tegoroczna konferencja odbędzie się w Pałacu Potockich, położonym w samym sercu Krakowa, a koncerty showcase'owe będą miały miejsce w okolicznych klubach: Poczta Główna, Re oraz Tu i Ówdzie. Jeśli jesteś artystą, artystką lub zespołem, który chciałby zagrać na Tak Brzmi Miasto 2023 i zaprezentować swoją twórczość live przed branżą muzyczną — zgłoś się na naszego open calla, który właśnie wystartował!

Więcej informacji: takbrzmimiasto.pl

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.