Newsy

"Modern Suicide" - drugi singiel z nadchodzącego concept albumu Animations

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa
25.09.2023

"Modern Suicide" to drugi singiel zapowiadający piąty album grupy Animations. Premiera "Contemporary Guide to Modern Living" zapowiedziana jest na 17 października.

Animations wydali do tej pory cztery albumy, a ich debiut “Animations” z 2007 roku ma już blisko 340 tysięcy odtworzeń w serwisie YouTube. Właśnie do tej płyty nawiązują instrumentalnym utworem, który pojawi się na ich najnowszym krążku “Contemporary Guide to Modern Living”. Premiera albumu zaplanowana jest na 17 października.

Na “Contemporary Guide to Modern Living” pojawi się 8 autorskich kompozycji i będzie to pierwszy concept album w historii Animations. Singiel ‘Modern Suicide’ jest kolejnym po "Visions" utworem zapowiadającym to wydawnictwo. Dobrym podsumowaniem jego treści jest fragment tekstu: "Cancellation is a modern suicide".

Animations to polski zespół grający metal progresywny, założony w 2006 roku w Jaworznie. Do tej pory zespół wydał cztery albumy: “Animations” w 2007 r., “Reset Your Soul” w 2009 r., “Private Ghetto” w 2013 r. i “Without The Sun” w 2017 r. Animations występowali na festiwalach takich, jak Metal Mania, Metal Fest, Metal Hammer Festival, ProgPower Europe czy Cieszanów Rock Festival. Ich muzyka zyskała sobie przychylność zarówno krytyków muzycznych, jak i fanów.

Obecnie zespół występuje w składzie:

Frantz Wołoch – wokal
Bartek Bisaga – bas
Kuba Dębski – gitary
Kuba Galwas – perkusja

Posłuchaj singla "Modern Suicide":

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.