Newsy

Elektroniczno-jazzowe "Wietrzne Historie" Piotra Komosińskiego

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa
11.06.2024

Trwa preorder płyty "Wietrzne historie" Piotra Komosińskiego. Jak sam muzyk podkreśla, jest to płyta, która powstała na 30-lecie jego przygody z muzyką, a materiał na niej zawarty to kompozycja Piotra.

Oficjalna premiera płyty miała miejsce 1.09.2023 roku jako wydawnictwo własne. Teraz ukaże się ten materiał na czarnej płycie!

Piotr Komosiński (ur. w 1976) pochodzi z Ciechocinka, jest basistą, kompozytorem, muzykiem z wieloletnim doświadczeniem. Na swoim koncie ma wiele płyt autorskich oraz takich, w których pojawił się gościnnie. W swojej już 30 letniej przygodzie z muzyką występował/występuje w wielu zespołach, między innymi Potty Umbrella, Hotel Kosmos, Ex Usu, Indivi-Duo, Die Perspektive oraz POLA. Gościnnie jako basista pojawiał się też podczas koncertów z takimi zespołami jak Variete czy Zdrowa Woda. Zagrał wiele koncertów, które miały miejsce w różnych zakątkach świata. Poza rodzimym podwórkiem występowałem także w Kanadzie, Holandii, Szkocji, Anglii czy Irlandii. Z wykształcenia jest fotografem co sprawia, że muzyka, którą tworzy staje się bardzo obrazowa i przestrzenna. Jest założyciel grupy fotograficznej B1, z którą wystawia swoje prace w galeriach na terenie całej Polski.

Piotr Komosiński – kompozycje, kontrabas, bas, ukulele basowe,
kalimba, elektronika, dźwięki wiadome-niewiadome.
Michał PanMajk Mike – trąbka 4, 5, 9, 11
Wojciech Jachna – trąbka 8

Miks – Piotr Komosiński, Szymon Swoboda
Master – Studio Vintage Records – Szymon Swoboda

Nakład limitowany: 200 szt.

Planowana premiera i wysyłka płyty: 29.06.2024. Preorder w sklepie Winyl Market.

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.