Newsy

Wyjątkowa winylowa reedycja hitowej płyty Dawida Podsiadły

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa
15.05.2024

Premiera „Lat Dwudziestych” była niewątpliwie jednym z najgorętszych wydarzeń muzycznych 2022 roku! Właśnie przyszedł czas na reedycję pokrytego poczwórną platyną, czwartego studyjnego albumu Dawida Podsiadło. Wkraczamy w erę „Lat dwudziestych z kawałkiem” w streamingu i zaczynamy odliczanie do premiery wyjątkowego winyla!

Ostatnia, świetnie przyjęta studyjna płyta jednego z najchętniej streamowanych polskich artystów (2,4 mln słuchaczy miesięcznie) została wzbogacona m.in. o jeden z największych przebojów zespołu Myslovitz, “Długość dźwięku samotności”, który został zarejestrowany podczas koncertu na Stadionie Śląskim w Chorzowie 25 czerwca 2022 r. z udziałem 65 000 widzów, którzy śpiewali tłumnie razem z Dawidem Podsiadło i Arturem Rojkiem. To nie lada gratka dla potężnej grupy fanów obu artystów.

Tych, którzy pamiętają niezwykle poruszające wykonanie „mori” podczas Bestsellerów Empiku w 2022 roku ucieszy fakt, że rejestracja tego występu również weszła na tracklistę. Na reedycji, obok trzynastu utworów z podstawowej wersji albumu, znalazły się także m.in. dwa single związane z uniwersum Cyberpunka: „Let you down” stworzony specjalnie do serialu „Cyberpunk: Edgerunners” i „Phantom Liberty”, będący motywem przewodnim wyczekiwanego dodatku do CP2077.

Swoje miejsce znalazły też utwory, które powstały w ramach tworzenia albumu, ale jak przyznaje Dawid: „żeby ujrzeć światło dzienne musiały trochę dojrzeć. „Kolce i róże” to jeden z moich najbardziej intymnych utworów, a „dobranocpapa” to wzruszająca mnie wizja ostatniego tańca przed końcem świata.”

„Lata dwudzieste z kawałkiem” to niewątpliwie zbiór najpiękniejszych muzycznych wspomnień  i najważniejszych wydarzeń z prywatnej końcówki lat dwudziestych Artysty. To także zamknięcie kolejnego, ważnego, muzycznego rozdziału. I to we właściwym dla Dawida, spektakularnym stylu, o czym można się przekonać patrząc na zdjęcia albumu, który od dziś można zamówić w preorderze na stronie https://sklep.dawidpodsiadlo.pl/latadwudziestezkawalkiem

To „bardzo wyjątkowe, szalone wydanie limitowanego winyla w wersji „rozkładanka z pozytywką. A skąd taka nazwa? – zapytacie. Przekonacie się jak tylko do Was dojdzie. (Dawid Podsiadło)

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.