Newsy

Winyle z WM Fono na Co jest Grane 24 Festival

Portal Winylowy
Portal Winylowy
18.06.2019
W miniony weekend tłocznia płyt winylowych WM Fono obecna była na corocznym festiwalu Co jest grane 24. Wraz z firmą Nautilus Salon Audio Video oraz Studio U22 Sound Vision and Pleasure firma zorganizowała stoisko odsłuchowe, na którym uczestnicy festiwalu mogli na profesjonalnym sprzęcie audio posłuchać płyt winylowych, a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie na tle winylowej ścianki, za które otrzymywali bilet wstępu do warszawskiej tłoczni.

To jedna z wielu aktywności WM Fono, mająca na celu zaszczepienie w odbiorcach miłości do czarnego (i nie tylko!) krążka. - Jako tłocznia chcemy pokazywać magię płynącą z ponadczasowego nośnika jakim jest winyl. Wkładamy serce i pasję w to co robimy, chcemy się nią dzielić, a tego typu działania są do tego świetną okazją - tłumaczy Katarzyna Widz z działu marketingu WM Fono. 

Stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Oprócz festiwalowiczów odwiedzili je również znakomici artyści - Andrzej Smolik, Kev Fox, Mery Spolsky, Mela Koteluk, a także Wojtek Mazolewski i John Porter.

foto: WM Fono

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.