Winyle

5 boxów winylowych idealnych na prezent świąteczny

Portal Winylowy
Portal Winylowy
03.12.2020
Miłośnicy winyli gustują w edycjach premium swoich ulubionych winyli. Dlatego wraz z naszym partnerem - sklepem VOICESHOP.PL przygotowaliśmy 5 propozycji boksów płytowych, które z pewnością okażą się idealnym prezentem świątecznym dla... Ciebie lub Twoich najbliższych.
  1. Eric Clapton's Crossroads Guitar Festival 2019 

Idealna propozycja dla fanów bluesa i talentu Erica Claptona. To także dobra okazja, aby poczuć tak oczekiwany klimat dużych imprez muzycznych... Na dwudniowy festiwal w Dallas Clapton zaprosił zarówno wielkie nazwiska (John Mayer, Sheryl Crow, Jeff Beck), jak i wschodzące gwiazdy. Dzięki temu powstał świeży, zróżnicowany materiał, który teraz można zdobyć aż na 6 winylach. I to w super cenie! Cena: 309,99 zł. 

Sprawdź w VOICESHOP.PL  

2. Pink Floyd - Delicate Sound of Thunder 

Ten koncert przeżywał już swoją popularność w chwili wydania w roku 1988. Tym razem otrzymujemy odświeżony materiał, który pochodzi z oryginalnych taśm, jednak jego jakość poprawił inżynier dźwięku Andy Jackson oraz David Gilmour z pomocą Damona Iddinsa. Co więcej, winylowa edycja zawiera dodatkowych 9 utworów, których zabrakło na edycji z 1988 roku. Koncert został umieszczony na 3 płytach winylowych, a całość wzbogacono uroczymi materiałami graficznymi. Mus dla kolekcjonerów i fanów Pink Floyd. Cena: 239,99 zł. 

Sprawdź w VOICESHOP.PL

3. Metallica - S&M2

Przechodzimy do mocniejszych brzmień. Aż trudno uwierzyć, że pierwszych nagrań z orkiestrą symfoniczną kwartet z Los Angeles dokonał... 20 lat temu. Metallica - na bazie swoich doświadczeń - postanowiła odświeżyć ten pomysł i w trudnym okresie pandemii wypuściła bardzo dobrze przyjęty przez krytyków "S&M2". Na płytach usłyszymy evergreeny Metallici oraz nowe utwory, panowie zagrali także kompozycje z kręgu muzyki klasycznej. Jeśli jesteś zainteresowany gustownie wydanymi 4 winylami, warto się pospieszyć. Cena: 369,99 zł. 

Sprawdź w VOICESHOP.PL 

4. New Order - Power, Corruption & Lies 

Przepiękne wydanie klasycznego materiału New Order. Nie dość, że album został na nowo zremasterowany, to na dodatkowych krążkach znajduje się sporo unikatowej muzyki m.in. niepublikowany materiał z legendarnej John Peel Session w 1982 roku w radiu BBC oraz nagrania z prób. Limitowany, kolekcjonerski boks kryje także 48-stronnicową książeczkę ze zdjęciami i tekstem Warrena Jacksona. Cena: 439,99 zł. 

Sprawdź w VOICESHOP.PL 

5. Wilco - Summerteeth 

Naszą listę propozycji świątecznych kończymy dość nietypowo - kapitalnym albumem spod znaku amerykańskiej alternatywy. To trzeci album formacji zanurzony w eksperymentalnym sosie i inspirowany literaturą XX wieku. Box zawiera aż 5 winyli: oryginalny materiał, wersje alternatywne, odrzuty z sesji, demówki oraz nagrania na żywo. Jeśli nie znasz twórczości Wilco może to być idealny początek przyjaźni z taką muzyką, a jeśli znasz, to... nie musimy Cię przekonywać. Cena: 299,99 zł. 

Sprawdź w VOICESHOP.PL 

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.