Winyle

Kupuj taniej w Winylowni z Psychosondą 

Portal Winylowy
Portal Winylowy
25.04.2019
Rozpoczynamy nowy cykl, w którym co miesiąc specjalnie dla czytelników Psychosondy sklep Winylownia proponuje wyjątkowe zniżki. W tej edycji sięgają one 30%.

6 urodziny sklepu z płytami to poważna rocznica! Z tej właśnie okazji wraz ze sklepem Winylownia przygotowaliśmy wspólną akcję. Co miesiąc będziecie mogli kupić kilka naprawdę interesujących tytułów ze specjalną zniżką. Na pierwszy ogień idą m.in. płyty z tegorocznego Record Store Day. To wyjątkowa okazja, by nabyć limitowane edycje z naklejką RSD 2019. 

Wszystkie płyty RSD 20% taniej

Wciąż dostępne m.in.: 

Lost in translation

Klasyk filmowy od Sofii Coppoli oraz mistrzowskie role Scarlett Johansson i Billa Murraya. Jednak czym byłby obraz bez dźwięku. Soundtrack z Lost In Translation to zbiór rożnych zespołów (m.in. MBV czy The Jesus And The Mary Chain), które tworzą jedną hipnotyzująca wizję, wciągającą słuchacza w świat bohaterów filmu. Jest to pozycja obowiązkowa nie tylko dla fanów tego obrazu, ale też dla fanów muzyki alternatywnej. Pozycja dawno nie miała oficjalnego wznowienia, a pierwsze wydania osiągają cenę powyżej 300 euro. Jeszcze nie tak dawno płytę trudno było dostać nawet w wydaniu pirackim. Wydanie na RSD dodatkowo zostało wydane na fioletowym winylu.

Breaking Bad

Składanka z wybranych utwrów z serialu Breaking Bad stworzona specjalnie z okazji RSD. Na dwóch limitowanych winylach znajdziemy m.in. Gnarls Barkley, Bob James, J.J. Cale, The Monkees, Beastie Boys oraz masę innych topowych wykonawców. Album dodatkowo zawiera gadżety dla fanów - specjalne pocztówki Breaking Bad.

The Crow

Klimat rock/metalowej sceny polowy lat 90... tym właśnie jest ścieżka dźwiękowa do kultowego "The Crow" z nieodżałowanym Brandonem Lee w roli głównej. Większość utworów powstała na potrzeby filmu - The Cure i genialny "Burn" czy cover Joy Division w wykonaniu NIN to bez wątpienia mocarne pozycje tego soundtracku (już oryginalny komiks zawierał odniesienia do Joy Division i Cure, więc obecność na składance była oczywista). Muzyka z The Crow to jedna z najbardziej popularnych składanek z muzyką filmową w historii fonografii.

Twin Peaks

Muzyka z drugiego sezonu z jednego najpopularniejszych seriali w historii telewizji na winylu! Z okazji RSD wypuszczono limitowany do 9 tysięcy sztuk album, który wcześniej dostępny był tylko na CD. Pozycja obowiązkowa dla fana serii Lyncha.

Te oraz wszystkie inne dostępne w Winylowni płyty RSD możecie nabyć 20% taniej przechodząc do sklepu i wpisując kod psychosondarsd.

Sprawdź teraz: https://winylownia.pl/pl/c/RSD-2019/225 

Płyty z rabatem 30%

ENNIO MORRICONE - Collected 2LP GOLD VINYL

Zbiór najpiękniejszych kompozycji jednego z najważniejszych twórców muzyki filmowej. Wydanie na dwóch złotych winylach. 
Link: https://winylownia.pl/pl/p/ENNIO-MORRICONE-Collected-2LP-GOLD-VINYL/58880

Kod rabatowy: psychosonda30

MINISTRY - With Sympathy LP RED VINYL

Debiut Ministry, czyli legendarny Al Jurgensen przed Psalm 69 czy The Mind Is A Terrible Thing To Taste, przed heroiną, przed industrialnym łomotem. Debiut Ministry to lekkie, synthowe numery w klimacie lat 80, delikatne brzmienia i zgrabne melodie, nie ma mowy tu o odjazdach znanych z późniejszych wcieleń Ministry. Nawet dla fanów, którzy pierwszy raz słuchali tego albumu, było niepojęte, jaką przemianę przeszedł Al. Jest to kawał dobrego synthpopu - dla fanów Ministry obowiązek, dla fanów klimatów lat 80 - miłe zaskoczenie.

Link: https://winylownia.pl/pl/p/MINISTRY-With-Sympathy-LP-RED-VINYL/59509

Kod rabatowy: psychosonda30

Materiał powstał w ramach współpracy portalu Psychosonda oraz sklepu Winylownia. 

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.