Newsy

Bruce Dickinson prezentuje nowy singiel "Rain On The Graves"

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa
25.01.2024

"Rain On The Graves" to drugi singiel po "Afterglow of Ragnarok", zapowiadający wydanie albumu solowego Bruce'a Dickinsona "The Mandrake Project". Premiera płyty zaplanowana jest na 1 marca 2024 roku, a jej wydawcą jest wytwórnia BMG.

Inspiracją do powstania 'Rain On The Graves' była wizyta na grobie poety epoki romantyzmu - Williama Wordswortha w Lake District w Wielkiej Brytanii. Wideo kręcone było w zimowej scenerii Kornwalii. Tak jak przy "Afterglow of Ragnarok", za reżyserię klipu odpowiedzialny jest Ryan Mackfall, a głównym aktorem jest Bruce Dickinson.

"The Mandrake Project" to także komiks o tym samym tytule, którego współautorami są Bruce Dickinson oraz scenarzysta Tony Lee (słynny autor takich dzieł jak np. "Dr. Who") i rysownik Staz Johnson (rysujący dla kultowego wydawnictwa 2000AD), a okładki wykonał wielki mistrz Bill Sienkiewicz. Wydany zostanie w postaci 12 książek, które razem stworzą cykl 3 serii historycznych. Pierwsza z serii wyjdzie do końca 2024 roku, a pierwsze wydanie pojedynczego komiksu ukazało się 17 stycznia 2024 r. Pierwsze specjalne wydanie kolekcjonerskie wyprzedało się w przeciągu 48 godzin od startu sprzedaży!

Bruce Dickinson i jego niesamowity zespół zagrają utwory z płyty "The Mandrake Project" na żywo w trakcie trasy koncertowej już tej wiosny i lata. W Polsce artysta wystąpi 6 czerwca, w ramach Mystic Festivalu w Gdańsku.

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.