Newsy

Collage prezentuje nowy singiel i zapowiada koncerty

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa
20.03.2024

Legenda rocka progresywnego prezentuje się fanom w nowym utworze, "One And Only". W kwietniu Collage zagra ponadto 3 koncerty na zakończenie trasy promującej ostatni album grupy "Over And Out".

„One And Only" to Collage w swojej klasycznej odsłonie. Muzycy tak opowiadają o utworze:

 Postanowiliśmy wejść w rok 2024 bardzo optymistycznie, bo mamy się dobrze jak nigdy dotąd. I właśnie taki nastrój, takie przesłanie niesie ze sobą „One And Only". Opowiada o tym, jak ważne jest i jakie to szczęście mieć przy sobie tę jedną jedyną osobę, która w ciebie wierzy nawet, jak ci nie wychodzi, pomaga bez względu na twoje fuck-upy, błędy, bo dostrzega w tobie nadzieję, rozumie cię i wspiera. Ta jedyna, najwspanialsza osoba - inna niż wszystkie - która będzie z tobą wbrew wszystkiemu. I jeśli ktoś taką osobę ma przy sobie, jest to dar. I odwrotnie - spróbujmy być taką osobą dla innych. Wszystkim potrzebna jest nadzieja. Wszyscy na nią zasługujemy. „One And Only" to nie zapowiedź nowego albumu, ale pewien bodziec, sygnał, że jesteśmy gotowi zacząć nad nim pracę.

Collage powrócili na scenę po ponad ćwierć wieku wydanym pod koniec 2022 roku znakomicie przyjętym albumem „Over And Out". Płyta zyskała uznanie zarówno krytyków, jak i fanów. W kwietniu 2024 zespół zagra trzy ostatnie koncerty promujące krążek. To nie koniec dobrych wiadomości: singiel „One And Only" zostanie wydany jako ściśle limitowany, 7-calowy winyl w kolorach czarnym i srebrnym, który będzie dostępny tylko na koncertach formacji.

OVER AND OUT TOUR 2024 - PROGRAM:

11.04.2024 - KRAKÓW, HYPE PARK

12.04.2024 - ŁÓDŹ, SCENOGRAFIA

26.04.2024 - GDAŃSK, DRIZZLY GRIZZLY

Bilety na koncerty dostępne są w serwisie eBilet.

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.