Newsy

Wiosenne koncerty w Paul's Boutique Record Store

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa
12.03.2024

Krakowski sklep muzyczny Paul's Boutique Record Store - miejsce, w którym muzyka, streetwear i street art łączą się pod jednym dachem - zaprasza na kolejne koncerty: 23 marca zagra Kot Kuler z producentem Qzyn'em, natomiast 5 kwietnia wystąpi Ryfa Ri ze swoim bandem Elo Polo Girls.


Kot Kuler & Qzyn

Sklep gościł już takich artystów, jak Yoni Mayraz z zespołem (Astigmatic Records) czy Siema Ziemia (Byrd Out). Teraz pora na kolejny, hiphopowy rozdział, który w kwietniu rozsadzi mury Kazimierza.

Ten marzec zakończymy mocnym hip hopowo – graficiarskim akcentem. W naszej przestrzeni nie mogło zabraknąć artystów, którzy łączą muzykę ze street artem reprezentowanym pod naszym dachem przez Galerię Koloru. 23 marca Kraków przejmą tłuste bity i teksty od duetu Kot Kuler & Qzyn.

Jak zawsze, Paul’s Boutique Record Store stawia na największe koty w tej branży. Luźne podejście Kulera do rapu oczaruje wszystkich, a bity Qzyna rozbujają tłum na naszym muzycznym kwadracie. Wpadajcie przywitać wiosnę na Bożego Ciała 24 tak, że będziecie to wspominać do zimy. Farby wypłyną na mury, a bity rozsadzą membrany.

Szczegóły:
ul. Bożego Ciała 24, Kraków
23.03.2024
Bramka 20:00 / Start 20:30
TAX 40PLN

Bilety na bramce i na goout.net

Ryfa Ri & Elo Polo Girls

Kwiecień zaczynamy prawdziwą kobiecą energią. Prezentujemy mocny skład reprezentujący dziewczyny w hip-hopie. Będzie energia, będzie elo, będzie rap.

Ryfa Ri - raperka reprezentująca Warszawę i kadzidlany, ale też rymowy vibe. Członkini kolektywu WCK, z pierwszą solową płytą wyszła w 2013 roku i od tamtej pory zanurzona w hip-hopie jak oliwka w martini wydaje kolejne płyty (6 solowych, 4 produkcje z WCK, album z kolektywem WRR) i gra klimatyczne koncerty. W 2021 roku wypuściła projekt z Panamą: ELO POLO. Wtedy naturalnie powstał zespół ELO POLO BAND.

Przed wami wystąpi jego damska cześć w składzie:

  • Ryfa Ri (rap)

  • DJ Lazy1 (gramofony)

  • Vera Icon (śpiew)

  • Vajjka (śpiew)

Szczegóły:

ul. Bożego Ciała 24, Kraków
05.04.2024
Bramka 20:00 / Start 20:30
TAX 60PLN
Bilety na bramce i na goout.net

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.