Newsy

Winyl 1988 "Gruda" dostępny w dwóch wersjach

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa
06.12.2023

Album Przemysława "1988" Jankowiaka "Gruda", stworzony we współpracy z wytwórnią S7 Records, dostępny jest pierwszy raz na winylu w dwóch wersjach kolorystycznych.

1988, właściwie Przemysław Jankowiak (ur. 21 maja 1988) to pochodzący ze Szczecina, związany z Gdynią muzyk, producent muzyczny, kompozytor, wydawca i artysta wizualny. Znany m.in. z zespołu Syny, współpracy z Włodim, Brodką oraz z solowej działalności. Współzałożyciel grupy RAIZA Soundsystem oraz nieistniejącej już wytwórni Latarnia Records.

Tego wszystkiego już nie ma. Nie ma post-transformacyjnego, dzikiego Szczecina i nieodżałowanego, warszawskiego - nomen omen - Pogłosu. Nie ma Synów, nie ma Latarni i nie ma Primeshitu. To wszystko pozostało jedynie w dźwięku; sprężynuje w nim zamknięte po wsze czasy na krążku zatytułowanym „Gruda" - kolejnym po „Oriencie" i „No Fun" epizodzie synoskiej sagi - płycie dedykowanej nieustraszonym marzycielom; płycie-podźwięku, płycie-pogłosie, płycie-reverbie. - Filip Kalinowski

Album "Gruda" wytłoczono w dwóch wersjach:

  • S7>S6 BLACK LP - płyta wytłoczona na krążku 180g, wzbogacona o booklet z tekstem Filipa Klinowskiego, opakowana w foliową kopertę. Nakład wydawnictwa to 200 sztuk, przy maksymalnym limicie 2 egzemplarzy na zamówienie.

  • FEARLESS DREAMERS SMOKE - płyta wytłoczona na krążku 180g, wzbogacona o booklet z tekstem Filipa Klinowskiego, opakowana w foliową kopertę. Nakład wydawnictwa to 300 sztuk, przy maksymalnym limicie 2 egzemplarzy na zamówienie.

Album dostępny jest w sprzedaży na stronie Klub Płytowy.

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.