Newsy

Worms of Senses prezentuje nowy singiel "Body"

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa
06.12.2023

"Body" to pierwszy singiel zapowiadający nowy album długogrający formacji Worms of Senses, którego premiera zapowiedziana jest na przyszły rok. Patronem medialnym wydawnictwa jest Portal Winylowy.

Worms of Senses to zespół grający muzykę w której mieszają się takie gatunki jak: rock, mathrock, pop, psychodelia, jazz, elektronika, eksperyment. Grupa założona została przez muzyków znanych z m.in. Searching For Calm, Fair Weather Friends, ARRM, 52um czy Æther Ctrl.

"Body" to najnowszy singiel grupy, który zapowiada najnowszy album grupy. - Utwór opowiada o ciele jako towarze, a także o kompleksach, zmysłowości i eksploatacji, której tytułowe ciało jest poddawane.” - tak o singlu opowiada zespół. - „Body” mówi o nierówności w relacjach istot ludzkich, o ciągłej grze pozorów, a także o roli piękna i biologicznego przyciągania oraz o mnogości innych rzeczy, które wpływają na nasz stosunek do ciała „własnego” jak i ciał „innych” - dodają muzycy.

Posłuchaj:

Worms of Senses to:

  • Michał Maślak – wokale, gitary, synthy

  • Rafał Miciński – bas, fx

  • Piotr Jeziorko – perkusja, synthy, pady

Zespół pisze o sobie: Poszukujemy matematycznych, nieparzystych form rytmicznych, ale też lubimy improwizować. Pomostem dla tych dwóch metod tworzenia są melodie, ziarno przesterów, wibracja oscylatorów. Lubimy piosenkę i eksperyment. Od trzymania się jednej stylistyki wolimy mozaikę gatunkową. Naszym celem jest zachowanie ciekawych, magicznych i nieregularnych elementów naszych improwizacji.

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.