Newsy

Kultowy album Myslovitz ze specjalnym rabatem od Winylowni

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa
15.01.2024

Album „Miłość w czasach popkultury” zna wielu z nas. Po 25-ciu latach od premiery wciąż pozostaje jedną z najbardziej kultowych polskich płyt, dzięki której ukształtowała się pozycja zespołu Myslovitz. Usłyszała o nim nie tylko cała Polska, ale i świat, a największy ich przebój „Długość dźwięku samotności” grany był w większości stacji radiowych i telewizyjnych świata kultury zachodniej. To wydanie w naszym partnerskim sklepie Winylownia możecie kupić z rabatem! Informacje na końcu artykułu.

Specjalna edycja albumu „Miłość w czasach popkultury (25th Anniversary Edition)” ukaże się 23 lutego na podwójnym, przezroczystym winylu w opakowaniu typu gatefold i w kopertach z tekstami piosenek. Na fanów tradycyjnych płyt kompaktowych czekać będzie również wydanie na 2 CD, które było niedostępne na rynku przez wiele lat. Oba wydania z oryginalną okładką ze zdjęciem autorstwa Ryszarda Horowitza. 

Oryginalnie wydany 25 października 1999 roku album pełen był perełek, które zdobyły sporą popularność zarówno wśród słuchaczy, jak i w stacjach radiowych. Promowany był mocnymi, nośnymi, melodyjnymi singlami, które po prostu musiały wpaść w ucho. To właśnie z tej płyty pochodzą takie hity jak „My”, „Chłopcy”, „Dla Ciebie”, czy wspomniana „Długość dźwięku samotności”. W bardzo krótkim czasie album pokrył się złotem i platyną, a w 2000 roku był trzecim najlepiej sprzedającym się krążkiem w Polsce. Do dziś rozszedł się w ponad 200-tu tysiącach egzemplarzy.

Panowie z Myslovitz zostali również nagrodzeni Fryderykami w kategoriach Piosenka Roku za utwory „Chłopcy” i „Długość dźwięku samotności”, Teledysk Roku za „Dla Ciebie” w reżyserii Krzysztofa Pawłowskiego, Album Roku hard & heavy, jak również zostali okrzyknięci Grupą Roku.

Czwarty studyjny materiał Myslovitz łączy kilka stylów muzycznych w poszczególnych kompozycjach, które są różnorodne i aż kipią szczerymi emocjami. Każda z nich jest pełna wiarygodności i lekkości, opowiada o smutku, nostalgii, miłości, samoakceptacji. Wielu słuchaczy przez 25 lat od pierwszego wydania utożsamia się z tą muzyką, a zwolennicy gitarowych brzmień zachwyceni są energią i dynamiką płynącą z tego albumu. Wisienką na torcie jest charakterystyczny wokal Artura Rojka.

Tracklista LP:

LP 1

Strona A

1. Chłopcy
2. Nienawiść
3. Długość dźwięku samotności
4. Dla Ciebie
5. Peggy Sue nie wyszła za mąż
6. Gdzieś

 Strona B

1. Kraków
2. Miłość w czasach popkultury
3. Noc
4. Alexander
5. My
6. Zamiana

 LP 2 - Demo Version

Strona A

1. Chłopcy
2. Nienawiść
3. Długość dźwięku samotności
4. Dla Ciebie
5. Peggy Sue nie wyszła za mąż
6. Gdzieś
7. Kraków

Strona B

1. Miłość w czasach popkultury
2. Noc
3. Alexander
4. My
5. Zamiana
6. Książka z drogą w tytule

Rabat dla czytelników Portalu Winylowego

Nasz partnerski sklep Winylownia przygotował dla Was zniżkę 10 zł na to wydanie.
kod rabatowy: PORTALWINYLOWY
ważny do 23.02.2024 włącznie

Link do produktu: Myslovitz - Miłość w Czasach Popkultury (25th anniversary edition)

Kod po wejściu na stronę sklepu należy wpisać tutaj: https://winylownia.pl/pl/client-rebate.html

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.