Newsy

Znamy pierwszy singiel z nowego albumu The Black Keys

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa
12.01.2024

Singiel "Beautiful People (Stay High)" to zapowiedź nadchodzącej, 12. długogrającej płyty w dorobku The Black Keys. Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 5 kwietnia.

The Black Keys rozpoczynają nowy rok od wydania singla "Beautiful People (Stay High)" i towarzyszącego mu lyric video. Nowy utwór zapowiada dwunasty studyjny album duetu z Akron w Ohio, "Ohio Players", który ukaże się 5 kwietnia. W ramach promocji krążka zespół ogłosi wkrótce trasę koncertową. Podczas tegorocznego festiwalu SXSW premierę będzie miał ponadto dokument "This is a Film About The Black Keys".

Autorami nowej piosenki są członkowie duetu - Dan Auerbach i Patrick Carney - oraz Dan "The Automator" Nakamura i Beck. Radosny, uroczysty utwór "Beautiful People (Stay High)" jest jednym z wielu na płycie, który powstał we współpracy The Black Keys z przyjaciółmi-muzykami; znaleźli się wśród nich także Noel Gallagher czy Greg Kurstin. Muzycy po raz pierwszy zaprezentowali publiczności utwór "Beautiful People (Stay High)" za pośrednictwem serii tajemniczych zwiastunów w mediach społecznościowych.

Posłuchaj:

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.