Newsy

Nowe kolorowe winyle od Metalliki

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa
08.03.2024

Po pierwszej fazie reedycji obejmujących wydanie pięciu pierwszych płyt Metalliki na limitowanych kolorowych winylach zespół zapowiada kolejną odsłonę wznowień. Pierwsze wydawnictwo ukaże się już 5 kwietnia.

Druga faza obejmuje „Garage Inc.”, „St. Anger”, „Death Magnetic” i „Hardwired… To Self-Destruct”. Od kwietnia do lipca co miesiąc na rynku będzie się pojawiało kolejne wydawnictwo.

„Garage Inc.” – kompilacyjny album z coverami ukaże się 5 kwietnia 2024 r. i zostanie wydany na trzech 140g płytach w limitowanym kolorze „Fade To Blue”.

„St. Anger” – album zawierający tytułowy singiel, który przyniósł grupie siódmą statuetkę Grammy trafi na rynek 3 maja 2024 r. i będzie wydany na dwóch płytach w limitowanym kolorze „Some Kind of Orange”.

„Death Magnetic” – album roku 2008 wg redakcji „Kerrang” i „Metal Hammera”, który przyniósł grupie także Grammy, ukaże się 7 czerwca na dwóch 140g płytach w limitowanym kolorze „Magnetic Silver”.

„Hardwired… To Self-Destruct” – najlepsza metalowa płyta 2016 r. wg „Rolling Stone’a” zostanie wydana 5 lipca na dwóch 140g płytach w limitowanym kolorze „Flame Orange”.

Do każdego wydawnictwa zostanie dołączona karta, umożliwiająca pobranie materiału w wersji elektronicznej.

Dyskografię Metalliki zamyka ubiegłoroczny album „72 Seasons”, który zdominował światowe listy sprzedaży, będąc numerem 1 w 19 krajach, w tym w Wielkiej Brytanii.

W maju Metallica wraca do Europy na kolejne koncerty trasy „M72”. 5 i 7 lipca zespół wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie. Pełna rozpiska koncertów znajduje się na oficjalnej stronie grupy: metallica.com.

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.