Newsy

Nowy singiel Ørganka z albumu MTV Unplugged na powitanie wiosny

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa
22.03.2024

"I znowu wiosna, wiosna, wiosna wokół nas" - i właśnie z tej okazji Ørganek prezentuje nowy singiel. „Wiosna" w wersji MTV Unplugged brzmi, jak na wiosnę przystało - niezwykle świeżo i interesująco.


Album „ØRGANEK MTV UNPLUGGED" z którego pochodzi „Wiosna", odniósł sukces sprzedażowy i uplasował się na drugim miejscu oficjalnej listy sprzedaży OLiS w wersji winylowej i na trzecim w wersji. Nagranie wideo koncertu w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej w Warszawie, podczas którego zarejestrowano materiał na krążek, będzie wyemitowane na antenie MTV w kwietniu 2024.  

Gęsta, teatralna atmosfera, humor przeplatany charakterystyczną liryką, zawadiacką stylizacją oraz energią artystów, przeniosły publiczność wprost do Bohemy Paryża lat 40., gdzie królowały taniec, śpiew i wspaniała zabawa.

Tomasz Organek tak mówił o udziale w projekcie: - Zaproszenie do udziału w cyklu MTV Unplugged to wyjątkowa okazja do świętowania dekady działalności zespołu. Wyłączenie prądu wcale nie wyklucza dobrej zabawy i mocnych wzruszeń, wprost przeciwnie, słuchacz jest w stanie dotknąć istoty muzyki naszego zespołu. Najbardziej jesteśmy dumni z nowych aranży, takich z pogranicza stylów, jazz, muzyka literacka, rock, manouché, trochę jest w tym jakiegoś kabaretu, może burleski - mamy nasze lata dwudzieste. Plus moda, teatr, nic tylko otwierać butelki z szampanem, grać i tańczyć do rana.

Album „ØRGANEK MTV UNPLUGGED" dostępny jest w sprzedaży na stronie Mystic.pl.

 


Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.