Newsy

"Potwory i demony" - BARANOVSKI w gitarowym brzmieniu

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa
05.02.2024

„Potwory i demony" to kolejna piosenka, jaką BARANOVSKI ujawnia przed premierą swojego nowego albumu. Po przebojowych popowych singlach „Chcę być sobą", „Joker", „Sierpień" i tytułowym „Ucieczki i powroty" wokalista, kompozytor i producent tym razem prezentuje swoje bardziej rockowe, gitarowe oblicze. Premiera albumu "Ucieczki i powroty" już 16 lutego.

Na trzecim albumie BARANOVSKIEGO znajdzie się 10 nowych piosenek - jak zwykle samodzielnie napisanych, skomponowanych i wyprodukowanych przez autora wielu dotychczasowych hitów, z „Lubię być z nią", „Czułym miejscem" czy wspomnianym „Sierpniem" na czele. Specjalna, limitowana wersja płyty dodatkowo zawierać będzie piosenkę „Wróć" nagraną z wykorzystaniem głosu nieodżałowanego Zbigniewa Wodeckiego, która do tej pory zaliczyła ponad 4 miliony wyświetleń na YouTube.

Posłuchaj singla "Potwory i demony":

Tuż po premierze albumu BARANOVSKI ze swoim zespołem wyrusza w trasę koncertową promującą nową płytę. Obejmie ona 12 miast. Pierwszym przystankiem - 22 lutego - będzie Wrocław, natomiast finał odbędzie się w 7 kwietnia w Warszawie.

Fani artysty mogą także zapisać się do pre-save albumu i wziąć udział w specjalnym wydarzeniu z udziałem BARANOVSKIEGO. Szczegóły wydarzenia dostępne tutaj.

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.