Newsy

Record Store Crawl - rajd po sklepach winylowych

Portal Winylowy
Portal Winylowy
05.07.2016

Record Store Crawl to  jedyne w swoim rodzaju połączenie zakupów w sklepach muzycznych, koncertów na żywo oraz dobrej zabawy w klubach. To również prawdziwa celebracja diggingu i forma przywołania atmosfery panującej podczas Record Store Day.

Zrodzona z prywatnej inicjatywy kilku winylomaniaków akcja odwiedzania wszystkich najlepszych sklepów muzycznych w danym mieście, szybko przerodziła się w komercyjne wydarzenie. Winylomaniakom, audiofiom i miłośnikom dobrej muzyki oraz niepowtarzalnego klimatu jaki towarzyszy tego rodzaju wydarzeniom nie powinno to jednak specjalnie przeszkadzać.

Imprezy w ramach Record Store Crawl odbędą się latem w siedmiu amerykańskich miastach. Bilet wstępu zapewnia miejscówkę w specjalnym crawl busie przewożącym uczestników pomiędzy poszczególnymi sklepami muzycznymi. Gwarantuje również zniżki i karty VIP od sklepów biorących udział w wydarzeniu, darmowe gadżety w formie winyli lub koszulek z limitowanych edycji, a także koncerty z muzyką na żywo. Do tego oczywiście wsparcie w formie przekąsek oraz złocistego napoju. Uczestnicy Record Store Crawl muszą mieć jednak ukończone 21 lat.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz bilety na imprezy w poszczególnych miastach znajdziesz na oficjalnej stronie Record Crawl Day.

By tego typu wydarzenie mogło odbyć się w Polsce musimy jeszcze popracować trochę nad rozwojem naszej kultury winylowej. Record Store Crawl z pewnością stałby się ulubioną formą rozrywki dla osób, które Record Store Day uważają za najważniejszy dzień w roku.

Inauguracja Record Store Crawl w kwietniu 2016 roku

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.