Newsy

Muzyka pornograficzna na winylu

Portal Winylowy
Portal Winylowy
15.11.2018

Nic co ludzkie, nie jest winylom obce - chciałoby się sparafrazować słowa Terencjusza. Muzyka Alaina Gorague'a komponowana do filmów wyłącznie dla widzów pełnoletnich trafi 14 grudnia na płytę winylową.

Muzyka zmysłów

Alan Goraguer, francuski jazzman i pianista, jest najbardziej znany ze swojej pracy przy kultowej fantastyce science fiction (Fantastic Planet), a także z pisania muzyki dla gwiazd francuskiej muzyki pop. Swoje doświadczenie i unikalne umiejętności w komponowaniu oryginalnych ścieżek dźwiękowych wykorzystał przy tworzeniu muzyki do francuskich filmów erotycznych, które największe sukcesy święciły w latach 70. i 80. Maestro przetwarzając alkowiane emocje i obrazy na muzyczne dźwięki działał co zrozumiałe pod pseudonimem.

Na krążku Musique Classee X, za który odpowiada Les Disques De Culte, znajdzie się 8 niepublikowanych dotąd, pieszczących zmysły kompozycji, które miały trafić na ścieżki dźwiękowe filmów takich jak: Swinging Couples Cruise, Private Nurses, Right Of The First Night oraz Foreign Girl In Paris.

Dużo przyjemności w jednym 

Wraz z wydaniem Musique Classee X przygotowano sporo dodatków, m.in. 12-stronicowy "exercise book" zaprojektowany przez ilustratora Erwanna Terriera oraz inne gadżety: erotyczne kolorowanki i magnesy.

Chcielibyście takie "zmysłowe" wydanie w swojej kolekcji?

Zdjęcie płyty i materiał multimedialny: strona projektu crowdfundingowego, którego celem było zebranie środków na wydanie krążka. 

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.