Newsy

100 000 winyli w cenie do 2 funtów

Ewa Krzempek
Ewa Krzempek
06.12.2018

Retro-Vibe Music, sklep prowadzony przez Claire Williams i Marka Owena, organizuje wyprzedaż płyt winylowych w swoim magazynie w walijskim Barry. W związku z ograniczaniem skali działalności sklepu, właściciele chcą się pozbyć aż 100 000 winyli. Każdy gatunek muzyczny, jaki tylko można sobie wyobrazić i każdy winyl za maksymalną kwotę 2 funtów - czego chcieć więcej?

Największa w Walii wyprzedaż winyli

Claire i Mark po zakończonej sukcesem jednodniowej sprzedaży winyli, w której ludzie czekali od wczesnych godzin porannych na szansę zdobycia winylowych perełek, organizują teraz dwudniową wyprzedaż, która ma być największą w całej Walii. Na nowych właścicieli czeka 100 tysięcy czarnych krążków. Najbliższy weekend: 8-9 grudnia będzie więc stał pod znakiem diggingu. Winylowy magazyn mieści się w Barry przy ulicy 8A Vere, CF63 2HX. Zanotujcie ten adres ;-)

Foto: walesonline.co.uk

Jak mówią o poprzedniej akcji sami organizatorzy: “To było naprawdę miłe, gdy ludzie znaleźli niektóre z perełek, które dołączyliśmy, w tym Bowiego, trochę drogich singli Record Store Day, trochę płyt Hendrixa, Led Zeppelin, Deep Purple czy Iron Maiden Picture disc”. Chcą więc to powtórzyć. Asortyment będzie naprawdę interesujący: od “zwykłych” znalezisk, po prawdziwe perełki: minty, limitowane edycje czy płyty warte znacznie więcej, niż umowne kwoty od 2 funtów do 50 pensów.

Kto miałby ochotę się tam teleportować i kupić sobie na mikołajki coś wyjątkowego?

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.