Newsy

33 Showcase - wygraj kontrakt płytowy z 33 Records

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa
25.10.2023

25 listopada w poznańskim Lokum Stonewall odbędzie się druga edycja showcase'u poznańskiej wytwórni 33 Records, podczas której zostanie rozstrzygnięty konkurs na kontrakt płytowy.

33 Showcase to nowy festiwal showcase'owy, podczas którego poznańska wytwórnia 33 Records prezentuje światu swoich artystów w najbardziej naturalnych dla nich warunkach — koncertowych. Pierwsza edycja wydarzenia pod nazwą Juv33nalia odbyła się latem 2022 roku w ramach kultowego festiwalu artystycznego Malta w poznańskim klubie Tama. W tym roku impreza powraca w zupełnie odświeżonym wydaniu - zmieniły się bowiem nie tylko nazwa, czas i miejsce wydarzenia.

Tegoroczna edycja 33 Showcase odbędzie się 25 listopada w poznańskim klubie Lokum Stonewall. Zebrane w zeszłym roku doświadczenie pozwoliło wytwórni 33 Records na tworzenie tegorocznego festiwalu zupełnie autonomicznie i rozszerzenie go o dodatkowy element, jakim będzie część konferencyjna. Organizatorzy zaprosili wielu zaprzyjaźnionych profesjonalistów z branży muzycznej, aby ci podzielili się z uczestnikami swoją unikatową wiedzą.

Jesteś artystą u progu kariery, ale nie wiesz, jak zacząć? Wygraj kontrakt płytowy z 33 Records!

W ramach swojego showcase'u poznańska wytwórnia organizuje również drugą edycję konkursu dla początkujących zespołów, w którym do wygrania jest kontrakt płytowy z 33 Records o wartości 33 000 zł. Zwycięzcy otrzymają od wytwórni wsparcie w produkcji muzycznej, tworzeniu klipów, tłoczeniu fizycznych wydań płyt, dystrybucji oraz promocji.

W poprzednim roku konkurs na kontrakt wygrał zespół Black Radio, który właśnie wydał swój nowy, świetnie przyjęty, dwupłytowy album. Dodatkowym atutem jest fakt, że w tegorocznym jury konkursu zasiądą doświadczeni przedstawiciele i przedstawicielki branży muzycznej. Pierwszą z nich jest dziennikarka Radia 357 — Ola Budka.

33 Showcase — kto zagra?

Całość wydarzenia uświetnią oczywiście genialne koncerty takich zespołów, jak: IKSY, mona polaski, The Goldbricks czy debiutującego w barwach 33 Records — Marka Niedzielskiego. Finałowy slot należy zaś do zeszłorocznych zwycięzców konkursu na kontrakt z 33 Records — Black Radio.

Więcej informacji na stronie wydarzenia: https://33-records.com/33showcase/Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.