Newsy

Giełda winylowa Crate Diggers po raz pierwszy w Europie

Portal Winylowy
Portal Winylowy
07.07.2016

Crate Diggers Record Fair łączący giełdę płyt winylowych z koncertami gwiazd muzyki, po raz pierwszy zawita na stary kontynent. Impreza odbędzie się 24 września w berlińskim Prince Charles Club. Współorganizatorem muzycznego eventu jest Discogs, będący największym na świecie pośrednikiem na rynku winylowym. Bogaty asortyment jest więc gwarantowany.

Pierwsza tego typu impreza odbyła się w 2014 roku w Portland, a po udanych eventach w Los Angeles i Miami, Discogs zdecydował się wyruszyć z winylową giełdą na podbój Europy. Podobnie jak poprzednio, również Crate Diggers Record Fair w Berlinie będzie organizowany we współpracy z wytwórnią płyt winylowych Grimy. Nieodłączną częścią tego wydarzenia są także koncerty after-hours, na których do tej pory wystąpili Dam-Funk, Mike Huckaby i Theo Parish. W chwili obecnej nie są jeszcze znane gwiazdy, które pojawią się podczas giełdy w Berlinie, lecz można spodziewać się równie interesujących wykonawców.

Winylomaniacy oraz miłośnicy dobrej zabawy powinni stawić się 24 września w berlińskim Prince Charles Club przy Prinzenstraße 85f.

Szczegóły Crate Diggers Berlin - wszelkie aktualizacje dotyczące wydarzenia oraz informacje o płatnościach i sposobie rejestracji - znajdziesz na facebookowym profilu Crate Diggers.

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.