Newsy

Koncert Yoniego Mayraza w krakowskim sklepie płytowym

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa
16.10.2023

Krakowski sklep Paul’s Boutique Record Store zaprasza na koncert Yoni Mayraza, który w tym roku wydał kapitalną płytę "Dybbuk Tse!" nakładem Astigmatic Records.

Koncert odbędzie się 29.11.2023 o godzinie 19:00 w sklepie na ulicy Bożego Ciała 24.

Jak informują nas właściciele: Paul’s Boutique Record Store od samego początku swojego istnienia stawia na sztukę. Naszą misją i jednocześnie zabawą jest bycie „into the music”. Robimy tysiące kilometrów po świecie na winylowych szlakach i festiwalach. Zorganizowaliśmy setki DJ setów i naturalną drogą rozwoju wchodzimy w ten sezon jesień-zima z koncertem Yoni Mayraza, którego ostatni album został wydany nakładem naszych przyjaciół z Astigmatic Records. Tej jesieni Jazz, New York Hip Hop i bliskowschodnie melodie zgrają się z miejscem wypełnionym muzycznymi historiami aż po sam sufit.

Macie jedyną szanse na przeżycie muzycznego egzorcyzmu w record storze. Będzie to jedyny koncert poza klubem na tej europejskiej trasie Yoni’ego.Z tego powodu ilość wejściówek jest mocno ograniczona, lepiej nie zwlekać – stracicie historię, którą będziecie opowiadać wnukom.

Koncert odbędzie się w składzie:

- Yoni Mayraz – instrumenty klawiszowe

- Zoe Pascal – perkusja

- Tom Driessler – bas

Koszt biletu: 60 PLN

Link do zakupu online: https://goout.net/pl/bilety/yoni-mayraz/hfbv/?fbclid=IwAR2CgqHPetzAEzaIiTuHRLQkhhogxRbTyAjIR2eXxb9HrXyg_sCbJlrqg6w

Bilety można również zakupić osobiście w sklepie stacjonarnym.

Korzystając z okazji pytamy, czy w Paul’s Boutique Record Store planowane są kolejne koncerty?

Będziemy mieli przed koncertem Yoniego niebiletowany event zespołu z północy Polski, również w listopadzie, który sam się do nas z głosił z chęcią występu. Dwa koncerty w jednym miesiącu można chyba już nazwać pewną regularnością. Ale tak, planujemy rozwinąć się w tym sposobie promowania dobrej muzyki i stworzyć z naszego sklepu przestrzeń pod regularne eventy wyjątkowych artystów, w wyjątkowej przestrzeni naszego sklepu na krakowskim Kazimierzu.  Od początku istnienia zorganizowaliśmy już setki DJ setów, naturalną ścieżką rozwoju są teraz dla nas koncerty.

Jedyny polski portal o płytach winylowych. W sieci już od ponad 10 lat (wcześniej Psychosonda)

Dane kontaktowe

Redakcja Portalu Winylowego
(biuro e-words)
al. Armii Krajowej 220/P03
43-316 Bielsko-Biała

© 2024 Portal Winylowy. All rights reserved.